Дитячий електросамокат SNS Kids 5.5" KS55 Music Edition (Зелений)

В наявності
Опис товару

Двоколісний дитячий електросамокат SNS KS55 Kid Music - це відмінний спосіб комфортного пересування як по міській, так і по пересіченій місцевості. З SNS KS55 впорається будь-хто, хто пробував кататися! Якщо навичок зовсім немає, то швидкому навчанню сприятиме саме зручна та надійна конструкція електросамокату.

Максимальна швидкість цього самокату становить 12 км/год, чого цілком достатньо для дитячої та підліткової моделі та є раціональним рішенням для безпеки. Потужність електродвигуна в 120W дозволяє дитині безперешкодно насолоджуватися катанням. Запасу батареї вистачає до 8 км.

Вага електросамокату всього 5.5 кг, при цьому він витримує навантаження на платформу 80 кг. За рахунок легкості та доладної конструкції, зручно брати цей самокат із собою на прогулянку в парк або загороду. Колеса розміром 5,5 дюймів відмінно згладжують нерівності дороги, що відкриває більше можливостей для використання електросамокату. Дана модель виробляється в різних кольорах із цікавим принтом.

Для уповільнення і зупинки руху у SNS KS55 є механічне ножне гальмо, достатньо буде плавно натиснути, що ззаду стоїть ногою, на крило. Кермо має 4 рівні регулювання (висота 87, 83, 77 см) та оснащено механічним дзвінком. На деці електросамокату розташована Bluetooth-колонка.Гарантія 2 роки

Термін дії гарантії на весь електротранспорт, придбаний у магазині "Electron", становить 24 місяці з дня покупки. Протягом цього терміну, у разі гарантійного випадку, ремонт буде здійснено нашим сервісним центром абсолютно безкоштовно.


Комплектація:

Електросамокат
Зарядний пристрій
Шолом
Інструкція
Гарантійний талон

Я
Яна
Спасибо очень красивый и практичный самокат, легкий по весу. ребенка не возможно загнать домой , денм и ночью с самокатом