Електросамокат SNS T9 - 8" (Червоний)

Немає в наявності
8200 грн. грн
8600 грн. грн
Опис товару

Опис електросамокату SNS T9:

Електросамокат SNS T9 з колесами 8 дюймів – це стильний, сучасний та зручний вид транспорту для їзди у місті. Корпус пристрою виконаний з легкого авіаційного алюмінію, за рахунок чого виглядає дуже стильно та солідно. В електросамокаті встановлено мотор-колесо нового покоління з електродвигуном потужністю 350W та напругою роботи 36V. Це дозволяє розвивати швидкість до 30 км/год та безпечно долати значні відстані. Пристрій оснащений дисковим гальмом та антиблокувальною системою, яка забезпечує максимально плавне та швидке гальмування, навіть на максимальній швидкості.


Галузь застосування:

SNS T9 - 8 дюймів по праву вважається швидким, безпечним, екологічним та компактним транспортом для пересування асфальтованими дорогами. З його допомогою можна набагато швидше дістатися до зупинки громадського транспорту. Він досить компактний у складеному вигляді. Крім того, він дозволить швидко пересуватися територією великих торгових центрів, або урізноманітнить прогулянку дитини в парку.


Особливості та можливості:

Невелика вага;
Стильний дизайн рами;
Щитки на колесах захистять від бризок у мокру погоду;
Складна конструкція;
Міцний та легкий алюмінієвий сплав;
Електричний та механічний гальма;
Світлодіодна фара для освітлення у темряві;
Вологозахист IP54.

Комплектація:

Електросамокат;
Зарядний пристрій;
Гарантійний талон.

Р
Руслан
Отримав замовлення Заказ №2803 от 13 мая 2020, 12:01 Все в комплекті і навідь тримач для фляги додали (стаціонарний та другий варіант з двома пасками тримачами). Жаль крім гарантійного талону нема ніякої інструкції по складанню рами, але це я подививвся в гуглі, а от складати ручки на рулі поки ще не знаю як - краще булоб укомплектувати такою інструкцією. Гарне придбання - мені довподоби.