Електроскутер Дріфт-карт WindtechDrift Cart 8″ Crazy Bug синій павук
Новинка

Електроскутер Дріфт-карт WindtechDrift Cart 8″ Crazy Bug синій павук

В наявності
Опис товару

Електроскутер Дріфт-карт WindtechDrift Cart 8″ Crazy Bug синій павук

 

Дріфт-карт Windtech Crazy Bug – триколісний електроскутер із потужним електроприводом для дрифту. По суті, це вдосконалена версія дрифт-карта Crazy Bug — з більш стильним дизайном і покращеними технічними характеристиками.

Windtech Crazy Bug - крутий електротранспорт для райдерів від 6 і старше, з максимальним навантаженням до 120 кг.


Захоплююча їзда із крутими розворотами
 
Головна відмінність дрифт-картки від звичайного електробайка – з Windtech Crazy Bug не потрібно крутити педалі. Електробайк починає рух при натисканні на кнопку газу – і через мить ви вже мчите на швидкості до 20 км/год. При цьому виконуючи круті розвороти і проносячи в керованому заносі завдяки парі спеціальних задніх коліс.

Задні колеса електробайка – роликові з ухилом для дрифту та обертання. Надсилайте ваш електроскутер куди завгодно і як завгодно – без обмежень!


Практичний дизайн та підвищений захист конструкції
 
Windtech Crazy Bug відрізняє неймовірно якісне виконання та стильний дизайн. Рульова колонка закрита кожухом з міцного пластику, з якого також зроблені сидіння.

Вдале поєднання класичних кольорів надає зовнішньому вигляду транспорту елегантності, формуючи власний неповторний стиль Windtech Crazy Bug.

Сидіння електроскутера мають достатню міцність. І водночас створюють враження повного комфорту для райдера.


Додаткові особливості Windtech Crazy Bug
 
Потужність двигуна електротранспорту – 360W, а діаметр коліс 8 дюйм. Завдяки цим характеристикам Windtech Crazy Bug розвиває максимальну швидкість до 20 км/год. Також вага електробайка 14 кг полегшує його транспортування.

Значне максимальне навантаження, яке було збільшено в цій моделі, дозволяє насолоджуватися дріфтом на Windtech Crazy Bug не тільки дитині, а й підлітку. І навіть не особливо великому дорослому.


Великий запас ходу
 
Запас ходу на одному заряді може бути до 25 км залежно від режиму їзди, ваги райдера, рельєфу місцевості та інших факторів та обставин.

 

Характеристики

 
Діаметр коліс 8"
Тип Дрифт-карти
Максимальне рекомендоване навантаження 120 кг
Потужність 360 ВТ
максимальна швидкість 20 км/год
Акумуляторна батарея Свинцево-кислотна, 36 4.4 А*ч
Зарядний пристрій В комплекті
Час повної зарядки 3 – 4 години (залежно від ступеня розряду)
додаткові характеристики Рама: сталева Переднє колесо: пневматичне, 20 х 5 см Задні колеса: подвійні, роликові (діаметр - 6.5 см) Корпус: високоміцний пластик АВС Електродвигун: 8 А, 360 Вт
Розміри 98 х 60 х 65 см
Вага 14 кг
Гарантія 24 місяців