Гіроборд Smart Balance Wheel SUV PRO 10.5 Фіолетовий космос

В наявності
Диаметр колес:
10.5
КомплектацІя:
-АРР +АРР
4800 грн. грн
6000 грн. грн
- +
Повідомити про зниження ціни
Опис товару

 

ДИЗАЙН

Сам виробник виділив цю модель, зробивши її дизайн особливим. У його основі – відома форма Smart Balance, яка стала гармонійнішою і плавнішою. Передній контур одержав чорну глянцеву вставку, а світлові індикатори – форму півмісяця. Їхні сигнали зведені до двох кольорів – зеленого, коли батарея повністю заряджена, а гіродатники почали працювати; і червоному, коли залишилося 20% від заряду та гіроборд поставлено на блокування.

 

      

Платформи для ніг втратили свою монолітність, тут це - легкі смуги, що не ковзають, що підкреслюють загальний стиль дошки. Всі елементи ідеально підігнані один до одного без зазорів та люфтів.

КОЛЕСА
Цю модель цікаво розглянути навіть збоку, оскільки і колеса стали дизайном об’єкта завдяки колпакам, що складаються з двох елементів – чорного глянцевого центру і зовнішньої частини з рельєфними ромбами, виконаними в розквіті корпусу. Крилья тут доходять лише до середини колеса. Шини – надувні, їх вентиляція виведена на внутрішню частину колеса, а підкачати їх можна простішим велосипедним нас..

   

Діаметр колеса – 10,5 дюймів (27 см). Це – самі великі колеса серед гиробордов. І саме їх наявність робить цю модель позадорожником. Бензин, грунтовка, маленька триходка і зірочка асфальт на одну предолевает, не до літака. Високий клиренс дозволяє розставити між колесами мелкие лужи и камешки. Колеса гасят тряску, исполняющая роль амортизаторов. Разом з тим, розширені можливості не дають право заборонити правилами безпеки – всі складні ділянки дороги слід пройти на зниженій швидкості. Все, що вам потрібно зробити, це контролювати, а потім зрозуміти, що ви повинні спробувати захистити ДаоДао.

МОБИЛЬНИЙ ДОДАТОК
Встановивши його на своєму мобільному пристрої, можна отримувати інформацію не тільки про швидкість, але й про залишок заряду батареї, витрати енергії, про температуру та пройдену відстань. У приложенні можна відкоригувати чутливість акселератора та чутливість у поворотах, переглянути маршрут слідування, встановити тривалість простого.

ЕЛЕКТРОНІКА
Центр управління поїздами розташований під ударопрочним пластиковим корпусом. Там розташовані три плати TaoTao, акумулятор Samsung, гиродатчики і прочая електроніка. Двигуни потужністю до 600 Вт вітрової потужності в циліндрі недоступні. В В Інтерне конструкції – основа з авіаційного металу, яка
приймається на себе в якості пілота

                                                      .

Позашляховик оснащений двома парами габаритних вогнів – спереду та ззаду.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ
Зворотний бік корпусу має важливі елементи користувача – кнопку включення, роз'єм для зарядного пристрою, звукові динаміки. Кнопка трохи поглиблена, щоб уникнути самонатискання. Колонка у високій якості відтворює аудіосигнали самого гіроборда та музику через Bluetooth. Причому цей функціонал без перешкод працює разом із мобільним додатком.АКСЕСУАРИ
До гіроборду безкоштовно додається все необхідне – зарядний пристрій, інструкція українською мовою та чохол для зберігання та транспортування.
 

Упаковка
Набір упакований у фірмову коробку, яка, у свою чергу, захищена від пошкоджень при доставці ще однією коробкою для транспортування

АСОРТИМЕНТ
Єдиною проблемою може стати питання вибору забарвлення – їх багато, вони різні – глянсові та матові, однотонні та з малюнком. Незалежно від відтінку всі гіроборди якісно пофарбовані.

   

Гіроборд Smart Balance All Road APP має систему самобалансування, яка завжди дозволяє йому тримати стійке становище, допомагаючи тим самим будь-якій людині швидко освоїти цей вид транспорту. Надійний всюдихід дасть змогу з цікавістю провести час на вулиці, відволіктися від повсякденних турбот, комп'ютера та телевізора.