Гіроскутер MiniRobot Ninebot Mini Білий 54v

В наявності
Опис товару

Гіроскутер Ninebot Mini – це вдалий симбіоз гіроборда та сегвею, в якому компактні розміри та невелика вага поєднуються з покращеним керуванням завдяки колінню керма.

ДИЗАЙН
Дизайн гіроскутера має відображати характер його власника. І тут є з чого вибрати – суворі чорні, контрастні двокольорові моделі з яскравим малюнком на корпусі. У тон корпусу виконані ковпаки на колесах. Всі елементи рівномірно забарвлені, колір не вигоряє на сонці і не стирається. Силует має класичні обриси з низькими напівкрилами та стабільними, на всю ширину корпусу, платформами для ніг.
Корпус виконаний з міцного пластику, кріплення зроблені з алюмінію. Якість складання говорить сама за себе – всі частини ідеально підігнані одна до одної. Це важлива обставина, яка забезпечує відсутність непотрібних люфтів між елементами, які можуть негативно вплинути на безпеку поїздки.
Колінний штурвал візуально робить корпус легшим на противагу значним обсягам коліс.

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

МОТОР-КОЛЕСА
Величезні за мірками гіроскутерів колеса – 10,5 дюймів відповідають і за стійкість, і за потужність. У кожному з них встановлений 500-ватний двигун, який розганяє пристрій до 16 км/год. Колеса надувні, а значить, добре амортизують на недосконалому покритті - тротуарній плитці або грунтовці.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Встановивши на смартфон мобільний додаток з підтримкою російської мови, можна не тільки отримувати необхідну інформацію про швидкість, час, місцезнаходження, а й повноцінно керувати гіроскутером через Bluetooth:
  • включати та вимикати;
  • блокувати (у цьому випадку він починає видавати звуковий сигнал при спробі переміщення), у тому числі і при втраті зв'язку зі смартфоном;
  • контролювати рівень заряджання;
  • встановлювати граничну швидкість руху;
  • переміщати без пілота.
 
 
 
АКСЕСУАРИ ТА УПАКОВКА
У комплекті поставляється гарантія, зарядний пристрій, болти та ключ для монтування колінного керма. Гіроскутер упакований у надійне впакування, що повністю виключає пошкодження при доставці.

                         ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Виробник MiniRobot
Країна виробник Китай
Тип Гіроскутер
Вікова група Для дітей
Колір Чорний
Діаметр коліс 10.5 дюйм
максимальна швидкість 18 км/год
Стан Нове
Користувальницькі Характеристики
В комплекті інструкція українською мовою, зарядний пристрій, кермовий важіль, гіроскутер
Потужність двигуна 1000w
Акумуляторна батарея (На вибір) 36v/ Sumsung
54v/ Sumsung
Допустима вага людини, кг 120кг
Вага, кг) 13
Максимальний кут підйому, градусів 30 градусів
Габарити 550x280x600
Час зарядки, год 3:00
Максимальний пробіг, км 22-25