Гіроскутер Ninebot Mini Білий

В наявності
Комплектация:
36v 54v
Опис товару

Гіроскутер Ninebot Mini – це вдалий симбіоз гіроборда та сегвею, в якому компактні розміри та невелика вага поєднуються з покращеним керуванням завдяки колінню керма.

ДИЗАЙН
Дизайн гіроскутера має відображати характер його власника. І тут є з чого вибрати – суворі чорні, контрастні двокольорові моделі з яскравим малюнком на корпусі. У тон корпусу виконані ковпаки на колесах. Всі елементи рівномірно забарвлені, колір не вигоряє на сонці і не стирається. Силует має класичні обриси з низькими напівкрилами та стабільними, на всю ширину корпусу, платформами для ніг.

Корпус виконаний з міцного пластику, кріплення зроблені з алюмінію. Якість складання говорить сама за себе – всі частини ідеально підігнані одна до одної. Це важлива обставина, яка забезпечує відсутність непотрібних люфтів між елементами, які можуть негативно вплинути на безпеку поїздки.

Колінний штурвал візуально робить корпус легшим на противагу значним обсягам коліс.

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ: 

МОТОР-КОЛЕСА
Величезні за мірками гіроскутерів колеса – 10,5 дюймів відповідають і за стійкість, і за потужність. У кожному з них встановлений 500-ватний двигун, який розганяє пристрій до 16 км/год. Колеса надувні, а значить, добре амортизують на недосконалому покритті – тротуарній плитці або ґрунтовці.МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Встановивши на смартфон мобільний додаток з підтримкою російської мови, можна не тільки отримувати необхідну інформацію про швидкість, час, місцезнаходження, а й повноцінно керувати гіроскутером через Bluetooth:

  • включати та вимикати;
     
  • блокувати (у цьому випадку він починає видавати звуковий сигнал при спробі переміщення), у тому числі і при втраті зв'язку зі смартфоном;
  • контролювати рівень заряджання;
     
  • встановлювати граничну швидкість руху;
     
переміщати без пілота.​​


 
 
 
АКСЕСУАРИ ТА УПАКОВКА
У комплекті поставляється гарантія, зарядний пристрій, болти та ключ для монтування колінного керма. Гіроскутер упакований у надійне впакування, що повністю виключає пошкодження при доставці.

                             ХАРАКТЕРИСТИКИ
 
Производитель   Mini Robot
Страна производитель Китай
Тип Гироскутер
Возрастная группа   Для детей
Цвет Черный
Диаметр колес 10.5 дюйм
Максимальная скорость 18 км/ч
Состояние Новое
Пользовательские   характеристики
В комплекте инструкция на украинском языке,зарядное устройство,рулевой рычаг,гироскутер
Мощность двигателя 1000w
Аккумуляторная батарея
(На выбор)
 
36v/ Sumsung
54v/ Sumsung
Допустимый вес человека, кг 120кг
Вес (кг) 13
Максимальный угол подъема, градусов 30 градусов
Габариты 550x280x600
Время зарядки, ч 3 часа
Максимальный пробег, км 22-25


 

Я
Ярослав
Афигенный гироборд, очень быстрый и заряд реально держит 4 часа
О
Олеся
Крутой гироскутер. Взяли на подарок ребенку (7 лет). Остались довольны и сами, даже дочка 4-хлетняя научилась кататься. Спасибо за оперативность и качество.