Гіроскутер Ninebot Mini Pro чорний

В наявності
8900 грн. грн
10000 грн. грн
- +
Повідомити про зниження ціни
Опис товару

Ninebot Mini Pro виробник – це гіроскутер із розширеними можливостями для тих, хто не задовольняється стандартними габаритами.

ДИЗАЙН
Два лаконічні варіанти зовнішнього вигляду демонструють "дорослий" характер цієї моделі: білий і чорний, прикрашені тонкими червоними лініями, що повторюються в ковпаках на колесах і на кермі. Форми інтуїтивно зрозумілі з щільно підігнаними до колес крилами, широкими підставками для ніг та витонченим вигином колінного штурвала.

Міцний і добре забарвлений пластик, з якого виготовлений корпус, не має недоліків, всі частини зібрані без зазорів і не розбовтуються від інтенсивної експлуатації. Корпус має захист від вологи, тому погода, що підходить для прогулянок на Ninebot Mini Pro, буває не тільки влітку.

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

  

МОТОР-КОЛЕСА
Широкі 10,5-дюймові камерні колеса не тільки чудово виглядають, але ще й забезпечують впевнене зчеплення з трасою та амортизацію на різних дорожніх покриттях, включаючи ґрунтовку та навіть сніговий наст. У кожному колесі розташовується двигун потужністю 1200 Вт. Це дозволяє розвивати швидкість до 20 км/год.МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК Ninebot segway

Встановивши на смартфон мобільний додаток з підтримкою російської мови, можна не тільки отримувати необхідну інформацію про швидкість, час, місцезнаходження, а й повноцінно керувати гіроскутером через Bluetooth:

включати та вимикати;
блокувати (у цьому випадку він починає видавати звуковий сигнал при спробі переміщення), у тому числі і при втраті зв'язку зі смартфоном;
контролювати рівень заряджання;
встановлювати граничну швидкість руху;
переміщати без пілота.
 
 
 
АКСЕСУАРИ ТА УПАКОВКА
У комплекті поставляється гарантія, зарядний пристрій, болти та ключ для монтування колінного керма. Гіроскутер упакований у надійне пакування, що повністю виключає пошкодження при доставці.

                             ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Виробник Ninebot segway
Країна виробник Китай
Тип Гіроскутер
Вікова група Для дітей
Колір Чорний
Діаметр коліс 10.5 дюйм
максимальна швидкість 18 км/год
Стан Нове
Користувальницькі Характеристики
В комплекті інструкція, зарядний пристрій, кермовий важіль, гіроскутер
Потужність двигуна 1200w
Акумуляторна батарея
54v/ Sumsung
Допустима вага людини, кг 120кг
Вага, кг) 13
Максимальний кут підйому, градусів 30 градусів
Габарити 550x280x600
Час зарядки, год 3:00
Максимальний пробіг, км 22-25