Гіроскутер Smart balance 9 Sport Графіті

В наявності
Диаметр колес:
9
Комплектация:
-АРР +АРР
Опис товару
Новий гіроскутер Smart balance 9 Sport має яскраво виражений спортивний характер, про що говорить його агресивний дизайн, що нагадує суперкар і великі дев'ятидюймові колеса зі спортивними дисками.
 

Просте керування Гіроскутер Smart balance 9 Sport це зручний транспортний засіб для цікавих, пізнавальних прогулянок. Перетворіть нудний піший похід улюбленим містом у захоплюючу, яскраву подорож. Поєднуйте швидке пересування з позитивними емоціями та спілкуванням з друзями. Система балансування дозволяє їздцю стійко стояти на платформі і вміло маневрувати на міських бульварах.

 

Акуратний гіроскутер з габаритними розмірами 770х350х290 мм і масою всього 14,1 кг забезпечили двома колесами діаметром 9 дюймів (без малого 23 см). Достатньо великі колеса у поєднанні з потужними двигунами (2х400 Вт) сприяють прохідності та зменшують чутливість до перешкод та дрібних нерівностей. Маневреність та захист Апарат не розрахований для частих поїздок схилами, оскільки його максимальний кут підйому не перевищує 15 градусів. При більшому ухилі захисний кожух може чіплятися за поверхню землі і це може порушити нормальне функціонування приладу або вивести гіроборд з ладу.

Додаток для смартфона + блютуз колонка
Безкоштовний додаток для IOs і Android дозволяє робити діагностику гіроскутера:
виявляти несправності, моніторити рівень заряду, запас ходу, швидкість і багато іншого.

 

 


Запас ходу Пристрій забезпечили ємнісним акумулятором об'ємом 4400 мАг. 20 кілометрів в оптимальному швидкісному режимі можна сміливо йти на зручному пристрої без додаткової підзарядки, але якщо батарея все ж сяде, то всього за 120 хвилин прилад повністю відновлюється і знову готовий до роботи. З пиловологозахистом IP54 апарату не страшні прогулянки по курних вулицях і випадкові наїзди на калюжі. Навіть дощовий похмурий день не завадить запланованій поїздці на улюбленому гіроскутері.