Гіроскутер Smart Balance Falcon 8 дюймів Вогонь та Лід
Новинка

Гіроскутер Smart Balance Falcon 8 дюймів Вогонь та Лід

Очікується
Диаметр колес:
8
Комплектация::
-APP +APP
Опис товару

Гіроскутер Smart Balance Falcon 8 дюймів – сполучна ланка між світом фантастики та реальним життям. У ньому незвичайно все – яскраве підсвічування над крилами і вперше виконане підсвічування по всій площині гіроборда нестандартні форми та сміливі колірні рішення. Які ще сюрпризи може зробити модель, яку ще називають "Falcon"КОЛЕСА
Колеса тут зовсім неіграшкові – 6.5 дюймів у діаметрі. Це означає, що вони все ще вимогливі до дорожнього покриття – воно має бути досить рівним та сухим, але дрібні гілочки або тротуарна плитка вже не є перешкодою для катання. Колеса мають цільногумові безкамерні шини, у яких безліч переваг: їх не треба підкачувати і їх складніше зіпсувати. Колеса модельного ряду Falcon мають підсвічування коліс збоку! Однак вони не так добре амортизують, як надувні, що ще раз каже на користь поїздок перевіреними трасами. За міцними ковпаками приховані два мотори потужністю 350 ват кожен.

Корпус

Корпус виконаний з міцного пластику, під ним знаходиться металева основа, яка витримує навіть пілота з вагою. Такий "скелет" захищає від пошкоджень і всю внутрішню начинку гіроборда – плати, механізми, електрику, акумулятор Samsung.

Продовженням корпусу служать крила над колесами, які не тільки захищають пілота від бруду, але й мають вбудоване світлодіодне підсвічування, що грає при русі доріжками різнобарвних вогнів.

Під прогумованими платформами для ніг знаходяться гіродатчики, кожна платформа працює незалежно один від одного – цьому сприяє їхня рухливість навколо горизонтальної осі. На центральному перешийку – два світлові індикатори. Один показує заряд акумулятора, змінюючи колір із зеленого на червоний при швидкій розрядці. Другий відбиває роботу гіродатчиків, включаючись при натисканні на платформу.Кнопка увімкнення, роз'єм для зарядного пристрою та динамік знаходяться на зворотному боці дошки. Кнопка втоплена в корпус, щоб уникнути самонатискання. Bluetooth-колонка відтворює звукові сигнали гіроборда, а також музику з будь-якого пристрою.

Покриття корпусу стійке, фарба не сколюється, не тріскається, подряпини майже непомітні. Всі елементи створені за точними лекалами, складання якісна, без зазорів та нестиковок.


КОМПЛЕКТАЦІЯ
У комплекті є все потрібне для використання. Зарядний пристрій живиться від звичайної розетки. 2 години – акумулятор повністю готовий до роботи. На цьому ресурсі можна проїхати до 20 км!

Сумка-чохол виготовлена ​​з матеріалу, що миється, має довгі ручки, що дозволяють переносити її в руці або на плечі.

 

Упаковка

Запаковано гіроборд з усіма доповненнями в картонну коробку з ручкою, всередині якої він зафіксований від переміщення та пошкоджень. Для транспортування використовується ще одна коробка.Гарантія 2 роки

Термін дії гарантії на весь електротранспорт, придбаний у магазині "ELECTRON", становить 24 місяці з дня покупки. Протягом цього терміну, у разі гарантійного випадку, ремонт буде здійснено нашим сервісним центром абсолютно безкоштовно.

Комплектація

Гіроскутер
Зарядний пристрій
Сумка-чохол
Інструкція
Гарантійний талон