Гіроскутер Smart Balance lambo U6 TaoTao APP 8 дюймів LED Hip-hop Miami

В наявності
Диаметр колес:
8
Комплектация::
-APP +APP
Опис товару

Гіроборд Smart Balance lambo U6 (N8) LED APP – пристрій з унікальним дизайном, що нагадує про культовий мультфільм «Трансформери». Однак ця модель зовсім не мультяшна, а претендує на статус оригінального міського транспорту.

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

Неможливо не почати огляд з дизайну моделі – її графічний ромбоподібний силует у поєднанні зі сміливими малюнками на корпусі або однотонними деталями, що стильно контрастують, привертають увагу з першого погляду.

  

 

КОЛІСА

Модель має збільшені колеса діаметром 8 дюймів, а отже, вже не боїться невеликих нерівностей траси, наприклад тротуарної плитки. Однак трансформер – все ж таки ще не всюдихід, не варто ризикувати його справністю та власним здоров'ям на прогулянках у невідповідний сезон або по пересіченій місцевості. Кожне колесо має власний двигун, прихований за ковпаком.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ

Крила над колесами захищають пілота від дрібних камінчиків і дорожнього пилу, а по їхньому верхньому контуру пущені світлодіодні стрічки з різнокольоровими вогниками. У цій моделі це - єдине підсвічування, тому що через оригінальний дизайн корпусу довелося поступитися передніми габаритними вогнями.

Ефектні ромби зверху гіроборда – це прогумовані платформи для ніг, під якими приховані чуйні гіродатники. Вони реагують зміну центру тяжкості навіть в дуже молодого пілота. У прорізах між ними вбудовані індикатори, що показують стан заряду акумулятора та режим балансування. Корпус виготовлений з міцного пластику, якісне забарвлення якого піддається подряпинам при небезпечних маневрах, але добре захищений від сколів і тріщин.

На зворотному боці корпусу знаходяться:

Кнопка увімкнення;
роз'єм для зарядного пристрою;
вихід динаміка, здатного відтворювати музику через Bluetooth із будь-якого носія;
пломби та голограми, що підтверджують якість елементів збирання.

СПРАВЖНІСТЬ І БЕЗПЕКА

Оригінальний товар Smart Balance має такі стікери на звороті гіроборда:

голограма, що підтверджує сертифікацію товару;
Пломби на отворах кріплення обох сторін корпусу;
Штрих-код із серійним номером моделі;
Стикер з характеристиками моделі та адресою виробника;
Попереджувальна наклейка з нагадуванням про небезпеки, пов'язані з використанням гіроборду.
ЕЛЕКТРОНІКА І МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Електроніка пристрою випущена провідними виробниками акумулятор Samsung, плати TaoTao. Основна конструкція, що несе, виконана з алюмінієвого сплаву.

Особливістю цієї моделі є синхронізація з мобільним додатком TaoTao. Воно дозволяє керувати пристроєм та отримувати інформацію про подорож прямо на екрані свого смартфона. У програмі можна побачити свою швидкість, маршрут та залишок ресурсу акумулятора, налаштувати максимальну швидкість, чутливість акселератора та чуйність на поворотах. Програма стабільно працює, в тому числі і паралельно з Bluetooth-трансляцією.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
Зарядний пристрій входить до комплекту та підключається до побутової електромережі. Повністю акумулятор заряджається за кілька годин.

У комплекті надано сумку чохол. Сумка виготовлена з тканини, що миється. Подовжені ручки, розраховані на 12-кілограмовий пристрій, зручні для носіння в руці або на плечі.

 

Упаковка

В упаковці обов'язково є інструкція українською мовою. Гіроборд надійно зафіксований у пінопластових формах та поміщений у фірмову коробку з ручкою для перенесення. На пристрій дається гарантія строком на 1 рік з моменту покупки.

Коробку можна сміливо подавати в подарунок, оскільки при транспортуванні вона захищена від пошкоджень додатковою упаковкою.

Гіроборд Smart Balance lambo U6 (N8) LED APP – це розумний та ефектний пристрій для прогулянок, пересування містом та переміщення великими територіями промислових або торгових об'єктів.