Гіроскутер Smart Balance lambo U6 TaoTao APP 8 дюймів LED Jungle

В наявності
Диаметр колес:
8
Комплектация::
-APP +APP
Опис товару

Гіроскутер Smart Balance U6 TaoTao APP 8 дюймів LED - це цікава і багатофункціональна модель, яка нагадує про відомий мультфільм "Трансформери". Але він зовсім недитячий варіант, а цілком солідний вид транспорту.

Функціональні складові

Крила пристрою виконують функцію захисту користувача від вуличного пилу та маленького каміння. Їхній верхній край оснащений LED підсвічуванням. Для цієї моделі - це єдине підсвічування, при створенні передні лампи тут не використовувалися.

Корпус гіроборда складається з якісного пластику, а якісне яскраве фарбування не піддається різним подряпинам, відмінно захищає техніку від поломок та
зовнішніх уламків.

Ще одним аспектом безпеки є яскраві ромби на верхній поверхні приладу. Це прогумовані площі для ніг, під якими ховаються гіродатники. Хоч і гіроскутер транспорт на двох колесах, але не дасть Вам впасти. Ця функція забезпечується механізмом самобалансування. Саме він контролює положення тіла користувача, що не дає платформі впасти. Також відповідає за набір швидкості, яка може становити до 15 км/год, гальмування та повороти.

 

Гіроборд має ступінь захисту від вологи та пилу IP54 (5 – ступінь захисту від пилу, 4 – від попадання води). Він витримує навантаження від 20 до 120 кг.

На зворотному боці пристрою можна знайти:

Кнопку для запуску пристрою
Зарядний роз'єм
Динамік

Колеса

Діаметр коліс цієї моделі становить 8 дюймів, що забезпечує надійний захист на великих нерівностях траси. Втім, ця модель не всюдихід, тому не радимо випробовувати її в недоречну пору року або по пересіченій території. На додаток за ковпаками всіх коліс є власні мотори.

Електроніка та мобільні додатки

Гіроскутер оснащений електронікою від відомих виробників. Потужність двигунів: 700W (2*350W). Великим плюсом цієї моделі є можливість з'єднуватись з мобільними пристроями за допомогою програми TaoTao. Воно дозволяє завжди переглядати стан приладу, змінювати параметри налаштувань, контролювати швидкість, зберігати інформацію про поїздки. Також до складу пристрою входить Bluetooth – колонка.Безпека та оригінальність

Для впевненості в оригінальності пристрою переконайтесь у наявності стікерів на звороті гіроборда:

  • Упаковка

    До кожного пристрою додається інструкція, написана українською мовою. Також у коробці знаходиться гарантійний талон. Безпечність доставки та заощадження товару забезпечені потужними формами. Фірмова упаковка має гарний товарний вигляд, оснащена ручкою для перенесення, тому можете дарувати гіроборд без додаткових прикрас коробки.    Гіроборд TaoTao U6 APP - це безперечно один із найпопулярніших видів сучасного транспорту 21 століття. Прилад має ефектний вигляд і багатогранні функції, які здивують кожного. Прогулянки міськими вулицями, парками, торговими центрами стануть із цим дивом техніки цікавішими, а враження незабутніми. Він забезпечить кожному користувачеві якісний відпочинок та веселе проведення часу.

    Комплектація

    У комплектацію приладу вмикається зарядний пристрій, який добре працює від побутової мережі. Час заряджання батареї становить приблизно дві години. Чохол пошитий з якісної тканини, яка стійка до прання. Надійні ручки без проблем можуть витримати пристрій вагою 12 кілограм, забезпечать зручність при перенесенні приладу.