Камера для електросамокату 10" х 2"

В наявності
Опис товару

Камера для електросамокату.

Розробники електросамокату створювали свій виріб, за великим рахунком, для використання виключно у міських умовах. Популярність даного виду транспорту призвела до того, що ним почали користуватися не тільки в межах міста, а й далеко за його межами. Таким чином, виникає проблема проколу коліс, з якою можна лише змиритися. Зате, якщо придбати запасну камеру, то можна достатньою мірою звести до мінімуму питання. Конструкція колеса, передбачає легку заміну камери, що прокололася.

В якості рекомендації виробники рекомендують стежити за тиском в камерах, і не перевищувати вказані значення. Як з'ясувалося, що перекачані колеса проколоти набагато простіше. До того ж, при русі більш м'яким грунтом, електросамокат, пересувається легше на м'яких шинах. Так само, м'якіші покришки, легко справляються з побитим склом, просто обволікаючи його. Якщо ж колесо сильно перекачане, то уникнути порізів не вдається.

З якісного матеріалу

Простота у заміні

Підходить для моделей:


• Crosser Е9
• Crosser Е9 Max

Ю
Юра
Ні кому не рекомендую зв'язуватися з цим магазином зробив замовлення ні хто не передзвонив, я набрав сам мені сказали що вибачаються що не передзвонили сказали що глянуть на складі і передзвонять знову без дзвінка хтось з приватного написав на вайбер чи мені ще потрібно я сказав так і все мовчать це вже 3 день триває.