Гироскутер Ninebot Mini Белый 54V

В наличии
Описание товара

Гіроскутер Ninebot Mini – це вдалий симбіоз гіроборда та сегвею, в якому компактні розміри та невелика вага поєднуються з покращеним керуванням завдяки колінню керма. Ця модель легко керується та розганяється до 16 км/год. Така швидкість підходить для пересування містом та безпечна для дитини. Одного заряду міні-сигвея Mini Robot вистачить на 3-4 години катання. За допомогою програми на смартфон ви зможете налаштувати транспорт під себе.

МОТОР-КОЛЕСА
Величезні за мірками гіроскутерів колеса – 10,5 дюймів відповідають і за стійкість, і за потужність. У кожному з них встановлений 350-ватний двигун, який розганяє пристрій до 16 км/год. Колеса надувні, а значить, добре амортизують на недосконалому покритті – тротуарній плитці або ґрунтовці. Накачати колесо можна будь-яким автомобільним або велосипедним насосом через вентиль, що знаходиться на його внутрішній стороні.

РЕГУЛОВАНИЙ І ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ
Діти можуть керувати ним руками, а дорослі – колінами. Також пристрій оснащений модулем самобалансу. З його допомогою новачки швидко навчаться кататись. Автобаланс не дає гіроскутеру "завалюватися" і тримає його в статичному положенні.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Встановивши на смартфон мобільний додаток з підтримкою російської мови, можна не тільки отримувати необхідну інформацію про швидкість, час, місцезнаходження, а й повноцінно керувати гіроскутером через Bluetooth:
включати та вимикати;
блокувати (у цьому випадку він починає видавати звуковий сигнал при спробі переміщення), у тому числі і при втраті зв'язку зі смартфоном;
контролювати рівень заряджання;
встановлювати граничну швидкість руху;
переміщати без пілота.
 
 
 
 АКСЕСУАРИ ТА УПАКОВКА
У комплекті поставляється гарантія, зарядний пристрій, болти та ключ для монтування колінного керма. Гіроскутер упакований у надійне впакування, що повністю виключає пошкодження при доставці.
                           
 ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Производитель   Mini Robot
Страна производитель Китай
Тип Гироскутер
Возрастная группа   Для детей
Цвет Белый
Диаметр колес 10.5 дюйм
Максимальная скорость 18 км/ч
Состояние Новое
Пользовательские   характеристики
В комплекте инструкция на украинском языке,зарядное устройство,рулевой рычаг,гироскутер
Мощность двигателя 700w
Аккумуляторная батарея 54v/ 5.7mAh Sumsung
Допустимый вес человека, кг 120кг
Вес (кг) 13
Максимальный угол подъема, градусов 30 градусов
Габариты 550x280x600
Время зарядки, ч 3 часа
Максимальный пробег, км 22-25
 
Е
Елена
Как можно с Вами связаться? Есть вопросы