Гіроскутер Ninebot Mini Pro White

В наличии
Описание товара

Ninebot Mini Pro виробник – це гіроскутер із розширеними можливостями для тих, хто не задовольняється стандартними габаритами.

ДИЗАЙН
Два лаконічні варіанти зовнішнього вигляду демонструють "дорослий" характер цієї моделі: білий і чорний, прикрашені тонкими червоними лініями, що повторюються в ковпаках на колесах і на кермі. Форми інтуїтивно зрозумілі з щільно підігнаними до колес крилами, широкими підставками для ніг та витонченим вигином колінного штурвала.

Міцний і добре забарвлений пластик, з якого виготовлений корпус, не має недоліків, всі частини зібрані без зазорів і не розбовтуються від інтенсивної експлуатації. Корпус має захист від вологи, тому погода, що підходить для прогулянок на Ninebot Mini Pro, буває не тільки влітку.

ВАРІАНТИ КВІТОК

  

МОТОР-КОЛЕСА
Широкі 10,5-дюймові камерні колеса не тільки чудово виглядають, але ще й забезпечують впевнене зчеплення з трасою та амортизацію на різних дорожніх покриттях, включаючи ґрунтовку та навіть сніговий наст. У кожному колесі розташовується двигун потужністю 1200 Вт. Це дозволяє розвивати швидкість до 20 км/год.МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Встановивши на смартфон мобільний додаток з підтримкою російської мови, можна не тільки отримувати необхідну інформацію про швидкість, час, місцезнаходження, а й повноцінно керувати гіроскутером через Bluetooth:

включати та вимикати;
блокувати (у цьому випадку він починає видавати звуковий сигнал при спробі переміщення), у тому числі і при втраті зв'язку зі смартфоном;
контролювати рівень заряджання;
встановлювати граничну швидкість руху;
переміщати без пілота.
 
 
 
АКСЕСУАРИ ТА УПАКОВКА
У комплекті поставляється гарантія, зарядний пристрій, болти та ключ для монтування колінного керма. Гіроскутер упакований у надійне впакування, що повністю виключає пошкодження при доставці.
                             
ХАРАКТЕРИСТИКИ

 
Производитель   Mini Robot
Страна производитель Китай
Тип Гироскутер
Возрастная группа   Для детей
Цвет Белый
Диаметр колес 10.5 дюйм
Максимальная скорость 18 км/ч
Состояние Новое
Пользовательские   характеристики
В комплекте инструкция ,зарядное устройство,рулевой рычаг,гироскутер
Мощность двигателя 1200w
Аккумуляторная батарея
 

54v/ 5.7mAh Sumsung
Допустимый вес человека, кг 120кг
Вес (кг) 13
Максимальный угол подъема, градусов 30 градусов
Габариты 550x280x600
Время зарядки, ч 3 часа
Максимальный пробег, км 22-25
 
Д
Дмитрий
Добрый вечер, подскажите какой вольтаж акб?
М
Марианна
Подходит ли для ребёнка?
E
Electron
ограничение по росту от 1.45м