Гироскутер Smart Balance Wheel U8 TaoTao APP 10,5 дюймов New II Angry Birds

Ожидается
Нет перевода:
Нет перевода
:
Описание товара
ДИЗАЙН
Сам виробник виділив цю модель, зробивши її дизайн особливим. В його основі – відома форма Smart Balance, яка стала гармонійнішою і плавнішою. Передній контур одержав чорну глянцеву вставку, а світлові індикатори – форму півмісяця. Їхні сигнали зведені до двох кольорів – зеленого, коли батарея повністю заряджена, а гіродатники почали працювати; і червоному, коли залишилося 20% від заряду та гіроборд поставлено на блокування.

КОЛЕСА
Цю модель цікаво розглядати навіть збоку, оскільки й колеса стали об'єктом дизайну завдяки ковпакам, що складаються з двох елементів – чорного глянсового центру та зовнішньої частини з рельєфними ромбами, виконаним у забарвленні корпусу. Крила тут сягають лише середини колеса. Шини – надувні, їх вентиль виведений на внутрішню частину колеса, а підкачати їх можна найпростішим велосипедним насосом.

 

Діаметр коліс – 10,5 дюймів (27 см). Це найбільші колеса серед гіробордів. І саме їхня наявність робить цю модель позашляховиком. Газон, ґрунтовку, дрібну тротуарну плитку та старий асфальт вона долає, не завдаючи своєму пілоту значних незручностей. Високий кліренс дозволяє залишити між коліс дрібні калюжі та камінці. Колеса гасять тряску, виконуючи роль амортизаторів. Разом з тим розширені можливості не дають права нехтувати правилами безпеки – всі складні ділянки дороги слід проходити на зниженій швидкості. Для того щоб її проконтролювати і навіть обмежити, варто скористатися додатком TaoTao.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Встановивши його на свій мобільний пристрій, можна отримувати інформацію не тільки про швидкість, а й про залишок заряду батареї, витрату енергії, про температуру та пройдену відстань. У додатку можна скоригувати чутливість акселератора та чуйність у поворотах, подивитися маршрут прямування, встановити тривалість простою.

ЕЛЕКТРОНІКА

Центр керування поїздками знаходиться під ударостійким пластиком корпусу. Там розташовані три плати TaoTao, акумулятор Samsung, гіродатчики та інша електроніка. Мотори по 600 Вт кожен вбудовані безпосередньо в колеса. У центрі конструкції – основа з авіаційного металу, яка приймає він вага пілота.

Позашляховик оснащений двома парами габаритних вогнів – спереду та ззаду.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ
Зворотний бік корпусу має важливі елементи користувача - кнопку включення, роз'єм для зарядного пристрою, звукові динаміки. Кнопка трохи поглиблена, щоб уникнути самонатискання. Колонка у високій якості відтворює аудіосигнали самого гіроборда та музику через Bluetooth. Причому цей функціонал без перешкод працює разом із мобільним додатком.

 
Обслуговується пристрій у сервісних центрах та має річну гарантію.АКСЕСУАРИ
До гіроборду безкоштовно додається все необхідне – зарядний пристрій, інструкція українською мовою та сумка для зберігання та транспортування.

 

Упаковка
Набір упакований у фірмову коробку, яка, у свою чергу, захищена від пошкоджень при доставці ще однією коробкою для транспортування.

 

АСОРТИМЕНТ
Єдиною проблемою може стати питання вибору забарвлення – їх багато, вони різні – глянсові та матові, однотонні та з малюнком. Незалежно від відтінку всі гіроборди якісно пофарбовані.

     

Гіроборд Smart Balance All Road (N10s) APP має систему самобалансування, яка завжди дозволяє йому тримати стійке положення, допомагаючи тим самим будь-якій людині швидко освоїти цей вид транспорту. Надійний всюдихід дасть змогу з цікавістю провести час на вулиці, відволіктися від повсякденних турбот, комп'ютера та телевізора.