Smart Balance Falkon AllRoad 10,5" NEW Вогонь та Лід
Новинка

Smart Balance Falkon AllRoad 10,5" NEW Вогонь та Лід

В наявності
Диаметр колес:
10.5
ТАО ТАО:
Нет Есть
5000 грн. грн
5500 грн. грн
- +
Повідомити про зниження ціни
Опис товару


 

 
Smart Balance Falcon All Road 10,5" New 

У великих коліс – маса переваг: стійкість та амортизація, високий кліренс та краща прохідність. Не заглиблюючись у деталі, можна сказати, що такий гіроборд набагато надійніший і невибагливий до дорожнього покриття, що у наших реаліях особливо актуально. Саме тому його й назвали позашляховиком. Накачати шину можна будь-яким підручним насосом для велосипеда чи автомобіля, вентиль розташований із внутрішньої сторони колеса.

Найцікавіше, як завжди, приховано. У випадку з цими колесами - мова про потужні електродвигуни (2 по 600 Ватт), які знаходяться в центрі кожного з них. Завдяки їм дошка розвиває швидкість до 20 км/год та долає 30-градусний ухил.

 

TaoTao і Самобаланс

Мобільний додаток "TaoTao" дозволяє діагностувати стан гіроборда (заряд, електроніка, батарея тощо), керувати основними параметрами гіроборда – максимальною швидкістю, граничним прискоренням, чутливістю керування. Програма "TaoTao" доступна для пристроїв на базі Android та iOS.

Функція Самобаланс вирівнює гіроборд горизонтально в режимі зупинки.

Гіроборд Smart Balance Falkon AllRoad 10,5" NEW - якісний та надійний пристрій, що приваблює оригінальним дизайном та зручністю використання. У комплекті з гіробордом ви отримуєте мобільний додаток TaoTao, а потужний Li-ion акумулятор забезпечує 3 години їзди.

Гарантія 2 роки
 

Термін дії гарантії на весь електротранспорт, придбаний у магазині "ELECTRON", становить 24 місяці з дня покупки. Протягом цього терміну, у разі гарантійного випадку, ремонт буде здійснено нашим сервісним центром абсолютно безкоштовно.

Комплектація

Гіроскутер
Зарядний пристрій
Коробка
Інструкція
Гарантійний талон