Smart Balance Falkon AllRoad 10" NEW блискавка
Новинка

Smart Balance Falkon AllRoad 10" NEW блискавка

В наявності
Диаметр колес:
10
4300 грн. грн
5000 грн. грн
- +
Повідомити про зниження ціни
Опис товару


Smart Balance Falcon All Road 10, New

У великих коліс – маса переваг: стійкість та амортизація, високий кліренс та краща прохідність. Не заглиблюючись у деталі, можна сказати, що такий гіроборд набагато надійніший і невибагливий до дорожнього покриття, що у наших реаліях особливо актуально. Саме тому його й назвали позашляховиком. Накачати шину можна будь-яким підручним насосом для велосипеда чи автомобіля, вентиль розташований із внутрішньої сторони колеса.

Найцікавіше, як завжди, приховано. У випадку з цими колесами - мова про потужні електродвигуни (2 по 500 Ватт), які знаходяться в центрі кожного з них. Завдяки їм дошка розвиває швидкість до 20 км/год та долає 30-градусний ухил.


 

 

TaoTao та Самобаланс
Мобільний додаток "TaoTao" дозволяє діагностувати стан гіроборда (заряд, електроніка, батарея тощо), керувати основними параметрами гіроборда – максимальною швидкістю, граничним прискоренням, чутливістю керування. Програма "TaoTao" доступна для пристроїв на базі Android та iOS.

Функція Самобаланс вирівнює гіроборд горизонтально в режимі зупинки.

Гіроборд Smart Balance Falkon AllRoad 10" NEW - якісний та надійний пристрій, що приваблює оригінальним дизайном та зручністю використання. У комплекті з гіробордом ви отримуєте мобільний додаток TaoTao, а потужний Li-ion акумулятор забезпечує 3 години їзди.

Гарантія 2 роки

Термін дії гарантії на весь електротранспорт, придбаний у магазині "ELECTRON", становить 24 місяці з дня покупки. Протягом цього терміну, у разі гарантійного випадку, ремонт буде здійснено нашим сервісним центром абсолютно безкоштовно.

  • Комплектація

  • Гіроскутер
    Зарядний пристрій
    Коробка
    Інструкція
    Гарантійний талон