Гіроскутер Smart balance 9 Sport Вогонь і Лід

В наявності
Диаметр колес:
9
Комплектация:
-АРР +АРР
Опис товару
Новий гіроскутер Smart balance 9 Sport має яскраво виражений спортивний характер, про що говорить його агресивний дизайн, що нагадує суперкар і великі дев'ятидюймові колеса зі спортивними дисками.

Просте керування Гіроскутер Smart balance 9 Sport це зручний транспортний засіб для цікавих, пізнавальних прогулянок. Перетворіть нудний піший похід улюбленим містом у захоплюючу, яскраву подорож. Поєднуйте швидке пересування з позитивними емоціями та спілкуванням з друзями. Система балансування дозволяє їздцю стійко стояти на платформі і вміло маневрувати на міських бульварах.
 

 

Додаток для смартфона + блютуз колонка
Безкоштовний додаток для IOs і Android дозволяє робити діагностику гіроскутера:
виявляти несправності, моніторити рівень заряду, запас ходу, швидкість і багато іншого.

 

 


Запас ходу Пристрій забезпечили ємнісним акумулятором об'ємом 4400 мАг. 20 кілометрів в оптимальному швидкісному режимі можна сміливо йти на зручному пристрої без додаткової підзарядки, але якщо батарея все ж сяде, то всього за 120 хвилин прилад повністю відновлюється і знову готовий до роботи. З пиловологозахистом IP54 апарату не страшні прогулянки по курних вулицях і випадкові наїзди на калюжі. Навіть дощовий похмурий день не завадить запланованій поїздці на улюбленому гіроскутері.